SZKOLENIA KRAKÓW | EFEKTYWNOŚĆ, MOTYWACJA, UMIEJĘTNOŚCI
- WSKAŻ NAM PRIORYTETY, MY DOSTARCZYMY SKUTECZNE DZIAŁANIA

SCHECTERS Szkolenia

Szkolenia Kraków

Wiedza biznesowa

Wiedza biznesowaW dziale tym znajdą Państwo różnorodne materiały z zakresu biznesu. Zapraszamy do lektury i wracania na stronę regularnie, aby poznać nowe interesujące zagadnienia.
D.A. Kolb, amerykański teoretyk nauczania opracował cykl skutecznego uczenia się, obejmujący cztery następujące po sobie etapy odzwierciedlające różne modele przyswajania wiedzy i rozwoju umiejętności. Wyjaśnione poniżej etapy cyklu rozpoczynają się od doświadczenia, przechodzą przez etap refleksji... czytaj dalej »


Zwiększanie sprzedaży i zyskowności firmy są kluczowymi kierunkami działań handlowców i pracowników obsługi klienta. Zwiększanie wielkości sprzedaży oraz marży prowadzą do zwiększania obrotu i zysku firmy. Cross-selling i upselling to dwie techniki, które są powszechnie stosowane w wielu branżach i pomagają uzyskiwać wyższą lub lepiej marżowaną sprzedaż... czytaj dalej »


Podczas rozmów handlowych, zarówno sprzedający jak i kupujący często posługują się terminologią odnoszącą się do zyskowności inwestycji handlowej. Profesjonalny handlowiec powinien doskonale orientować się, czym różnią się pomiędzy sobą poszczególne terminy i potrafić w odpowiedni sposób przedstawić klientowi oczekiwane przez niego wyliczenia. czytaj dalej »


W pracy handlowców niezbędne jest posiadanie pewnego zestawu kompetencji, które stanowią minimum dla osiągania efektywności w realizacji celów sprzedażowych. Do najistotniejszych kompetencji handlowca należą: czytaj dalej »


Istnieją trzy podstawowe modele, pokazujące w jaki sposób firmy zapewniają szkolenia dla swoich pracowników. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, a najważniejsze jest, aby dostosować odpowiedni model do specyfiki i możliwości firmy. czytaj dalej »


Rozwój kompetencji pracowników jest jednym z najistotniejszych elementów budowania efektywności działań biznesowych. Istotne jest, aby traktować go jako proces ciągły, efektywnie zarządzany i stale rozwijany. czytaj dalej »

Biznesowe inspiracje

  Sukces zazwyczaj przychodzi do ludzi, którzy są zbyt zajęci, aby go szukać.

  Henry David Thoreau


  Break

  Pieniądze szczęścia nie dają - zakupy już tak.

  Marylin Monroe


  Break

  Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić, jeśli będziemy mieć odwagę je realizować.

  Walt Disney


  Break

  Kiedy staje się oczywiste, że cele nie mogą zostać osiągnięte - nie dostosowuj celów, dostosuj działania.

  Konfucjusz


  Break

  Geniusz to jeden procent inspiracji i dziewięćdziesiąt dziewięć procent potu.

  Thomas Alva Edisonzobacz wszystkie cytaty biznesowe »

Szkolenia w Krakowie


"Szkolenia Kraków"

ZAPRASZAMY NA
SZKOLENIA DO KRAKOWA