SZKOLENIA KRAKÓW | EFEKTYWNOŚĆ, MOTYWACJA, UMIEJĘTNOŚCI
- WSKAŻ NAM PRIORYTETY, MY DOSTARCZYMY SKUTECZNE DZIAŁANIA

SCHECTERS Szkolenia

Szkolenia Kraków

Trenerzy

Mirosław Plak

Mirosław Plak


Trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem handlowym i szkoleniowym. Prowadzi szkolenia dla firm biznesowych oraz instytucji państwowych. Ukończył studia podyplomowe Zarządzanie i marketing w firmie w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu pedagogiki. Uczestnik licznych szkoleń w kraju i za granicą oraz szkoły trenerów biznesu.


Doświadczenie

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w działach handlowych oraz zespołach szkoleniowych firm biznesowych. Od ponad osiemnastu lat stale związany ze sprzedażą i negocjacjami oraz szkoleniem handlowców i szefów zespołów handlowych. Pracował między innymi w firmach Scandinavian Tobacco, British-American Tobacco, Euro-Trade. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener wewnętrzny oraz we współpracy z firmami szkoleniowymi. Opracowuje i prowadzi praktyczne szkolenia bazując na doświadczeniach i sukcesach w sprzedaży, negocjacjach, obsłudze klienta oraz szkoleniu handlowców, pracowników obsługi klienta i menedżerów sprzedaży.


Serdecznie zapraszamy na szkolenia prowadzone przez trenera w firmie AVENHANSEN Sp. z o.o.:

AVENHANSEN Szkolenia logo

Artykuły trenera:


Rola pytań w sprzedaży »

Techniki menedżerskie »

Awans na menedżera - nowe obowiązki, zadania, wyzwania »

Pokonywanie obiekcji klienta »

Kwintesencja negocjacji »BreakKarolina Molenda

Karolina Molenda


Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i studiów MBA na University of Bedfordshire w Luton (Wielka Brytania). Wysoko wykwalifikowana specjalistka HR z doświadczeniem zdobywanym w dużych polskich i międzynarodowych organizacjach. Bogata praktyka szkoleniowa i doradcza w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.


Doświadczenie

Doświadczenie w projektowaniu systemów wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi takich jak: sytemy wynagrodzeń, sytemy ocen pracowniczych, programy zarządzania kompetencjami. Wspiera ludzi i organizacje prowadząc szkolenia z zakresu umiejętności menedżerskich, technik rekrutacji i selekcji, komunikacji i rozwiązywania konfliktów oraz treningi kreatywności.BreakMonika Pisarkiewicz

Monika Pisarkiewicz


Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje jako specjalista ds. zarządzania personelem w dużej, międzynarodowej firmie. Odpowiada za rozwój pracowników oraz opracowywanie indywidualnych ścieżek kariery.


Doświadczenie

Jako trener pracuje od 2002 roku. Początkowo pracowała z młodzieżą, prowadząc szkolenia związane z rozwijaniem zdolności interpersonalnych oraz radzeniem sobie ze stresem. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu telemarketingu, stosowania technik pamięciowych, warsztatów wspomagających rozwój osobisty oraz technik relaksacyjnych wspomagających zarządzanie stresem.BreakArkadiusz Tyrała

Arkadiusz Tyrała


Posiada wykształcenie z zakresu zarządzania i marketingu oraz wykształcenie pedagogiczne. Obecnie współpracuje i pracuje dla Instytucji Pomocowych.


Doświadczenie

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w kraju, jak i zagranicą. Prowadził kampanie wizerunkowe dla osób publicznych. Specjalizuje się w zakresie komunikacji, wypalenia zawodowego, stresu pourazowego, debriefingu, life flow coaching, zmiany ścieżki życia zawodowego, a także w procesach biznesowych. Obecnie pracuje dla Instytucji Pomocowych.


Biznesowe inspiracje

  Sukces zazwyczaj przychodzi do ludzi, którzy są zbyt zajęci, aby go szukać.

  Henry David Thoreau


  Break

  Pieniądze szczęścia nie dają - zakupy już tak.

  Marylin Monroe


  Break

  Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić, jeśli będziemy mieć odwagę je realizować.

  Walt Disney


  Break

  Kiedy staje się oczywiste, że cele nie mogą zostać osiągnięte - nie dostosowuj celów, dostosuj działania.

  Konfucjusz


  Break

  Geniusz to jeden procent inspiracji i dziewięćdziesiąt dziewięć procent potu.

  Thomas Alva Edisonzobacz wszystkie cytaty biznesowe »

Szkolenia w Krakowie


"Szkolenia Kraków"

ZAPRASZAMY NA
SZKOLENIA DO KRAKOWA